Новини

Басейн на даху, з якого неможливо вийти

Басейн буде розташовуватися на даху нового 200-метрового лондонського хмарочоса.

Спочатку у дизайнерів басейнів з’явилася ідея басейну з оглядом 360 градусів, а вже потім все інше. Принаймні, так стверджує головний дизайнер Compas Pools Алекс Кемслі: «Зазвичай архітектори приходять до нас, щоб спорудити на даху будівлі басейн, і ми не можемо вплинути на дизайн самої будівлі, так як басейн зазвичай споруджують на останньому етапі будівництва. Але на цьому проекті ми почали з дизайну басейну і потім вже почали думати, як нам побудувати будівлю під басейном ».

Безсумнівно, басейн стане родзинкою хмарочоса Infinity London. По-перше, з нього дійсно відкриється безкомпромісний 360-градусний огляд на Лондон – куди не глянь, скрізь даху Лондона. По-друге, басейн буде розташовуватися на висоті 220 метрів, тобто вище 55-го поверху. І, нарешті, біля басейну на даху Infinity London буде незвичайний вхід і вихід.

Власне, питання входу і виходу з басейну хвилювало користувачів мережі з тих пір, як з’явилися перші зображення проекту. Тому що, будемо чесні, виглядає цей басейн так, ніби в нього неможливо потрапити і з нього неможливо вилізти. Ну хіба що тебе доставлять і заберуть вертольотом на манер Джеймса Бонда. Виявляється, Алекс Кемслі і його колеги придумали хитру систему проникнення в воду.

Коли хтось захоче скупатися або вилізти з басейну на даху, йому або їй досить натиснути на кнопку. З підлоги басейну підніметься капсула, яка веде на спіральну вертикальну сходи в роздягальню.

При цьому на інших фотографіях видно, що підлога в басейні буде прозорим: що знаходяться під басейном зможуть спостерігати за тими, хто в ньому плаває (і навпаки). Під басейном, на останніх п’яти поверхах хмарочоса, планується розмістити 5-зірковий готель.

Згодні, поки ідея звучить як божевілля класу люкс. Але чекати її втілення в життя залишилося недовго: початок будівництва хмарочоса заплановано на 2020 рік.

Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×