Новини

Де в Тунісі кращі пляжі? 6 кращих курортів

У Тунісі просто ідеальне поєднання яскравого сонця і теплого моря; широких білосніжних пляжів і прохолодною тіні південних дерев.

Всі ці критерії вже давно облюбували завзяті туристи. Не дарма практично вся північно-східна частина Тунісу (прибережна зона) забудована готелями на будь-який смак і рівень достатку відпочиваючих.
Більшість наших приїжджих воліють проводити час в «своїх» готелях і далеко не відходити від них, але ми в цій статті постараємося показати на скільки красиві бувають пляжі Тунісу.

 

Пляжі Тунісу розділені на приватні  і муніципальні. Догляд за станом «приватного» пляжу здійснюється під наглядом керівництва готелю. Якщо до цього питання керівництво ставиться серйозно, то пляж буде в ідеальному стані. За муніципальними пляжами раніше стежили окремі служби, зараз таких нажаль немає.

1. Відокремлені пляжі Гаммарт

В декількох десятках кілометрів від столиці республіки Туніс  знаходиться невелике містечко Гаммарт.

Унікальне воно тим, що ширина пляжної лінії тут найбільша на Середземному узбережжі, в деяких місцях досягає трьохсот метрів. Але пісок досить великий і відносно темного піщаного кольору іноді чергується зі скельними виступами. Вхід в воду дуже пологий і довгий, що однозначно припаде до смаку сім’ям з дітьми. А в вітряну погоду знайдуть чим зайнятися віндсерфери.

Незважаючи на те, що на пляжах Гаммарт присутній досить багато елітних готелів, тут дуже вільно і просторо.

Те що тут розташована літня резиденція президента країни говорить про те, що саме пляжі Гаммарт – це найкраще місце де можна відпочивати в Тунісі. Спробуйте відвідати безкраї пляжі Гаммарт і ви відчуєте практично повне єднання з ніжним і піском і ласкавим морем.

2. Пляжі острова Джерби

Острів, розташований на самому півдні Тунісу, недалеко від великої Сахари втілює в собі все що ви представляли про рай, тільки знаходиться це багатство поруч …

Теплий клімат передбачає, що засмагати тут можна цілий рік. На Джербі немає багато туристів, готелі тільки найвищого класу, бурхлива зелена рослинність, чудові білі широкі пляжі і незвичайно бірюзова вода Середземного моря.

На замітку: Місцеві жителі острова відносяться до привілейованих верств населення. І тому ви тут не зустрінете нахабних приставучих продавців або тих, хто може якимось чином вас образити.

Готелі ретельно стежать за чистотою на своїх пляжах, надають стандартний набір пляжних розваг: прогулянки на яхтах, віндсерфінг, риболовля і так далі.

Вхід в воду на деяких пляжах острова ну дуже пологий, майте це на увазі при виборі готелю. Хоча такий стан речей напевно сподобається тим, що приїхав відпочивати в Туніс з малюками.

Поїдьте на північний схід острова – там краще пляжі острова Джерби, де вас зустріне дуже невеликий білосніжний пісок, а відпочиваючих не так вже й багато.

Цікавою особливістю острова Джерба ​​є зграї рожевих фламінго. Тільки приїжджати на них слід десь в листопаді місяці, тільки тоді вони прилітають на острів.

3. Білосніжні пляжі Махдії


Курортне місто Махдія теж може похвалитися широкими білосніжними пляжами. За багатьма відгуками туристів, пісок на них дуже чистий.

Пляжі цього міста розраховані на розслаблене лежання на сонечку або неспішну прогулянку вздовж лінії прибою. Тут немає особливо гучних розваг, але цього і не треба коли поруч таке море!

Вхід в море дуже пологе, якраз саме те для маленьких  підкорювачів глибин. До речі про глибини, знаменитий Жак Ів Кусто в районі Махдія знайшов галеон часів Стародавнього Риму, заповнений золотом!

4. Пляжі для дітей курорту Монастір

Велика частина готелів, розташованих в цьому місті орієнтовані на відпочинок з дітьми. Навіть море, як здається, не поспішає набирати глибину щоб малюкам можна було безпечно повозитися на мілководді. Є в Тунісі місця, де пісок краще, але тут за рахунок скелястих вкраплень вода відрізняється своєю прозорістю.

Для того щоб відпочити на чистому пісочку, краще поїхати в передмістя Монастира, в місто Ськанес. Ось тут, на самому ділі, ширина пляжів і чистий, ніжний пісок можуть порадувати прискіпливих відпочиваючих.

5. Для молоді: дискотеки на пляжах Сусса


Пляжам цього міста далеко від білих пісків Джерби або Махдії  але і тут намагаються підтримати репутацію країни де найкращі піщані пляжі.

Особливістю Сусса є те, що абсолютно всі пляжі міста знаходяться через дорогу і самі по собі досить вузькі. Але якщо ви пройдетесь ближче до району Порт-ель-Кантауі, то знайдете ширину, чистоту і білосніжність пляжу.

А найбільша перевага Сусса – це те що танцювати і розважатися можна не відходячи далеко від моря.

Не забувайте, Туніс – мусульманська країна і тут є деякі заборони: алкоголь розпивати в громадських місцях категорично не можна, навіть на пляжі роздягатися повністю не можна (особливо це стосується жінок) і висловлювати будь-які любовні почуття на людях теж заборонено.

6. Еталонні пляжі Хаммамета

Пляжі цього міста є зразком того, якими вони повинні бути в межах міста і туристичної зони. Це і чистота піску, його білосніжність. Навіть піщані крупинки, в своїй мініатюрності, намагаються наблизитися до ідеалу.

Тут, як і на Джербі, і в Махдії зручно буде відпочивати батькам з дітьми: вхід в воду досить пологий. Ще однією причиною, чому діткам краще купатися саме в Хаммаметі – практично всі пляжі тут розташовані там, де немає сильного морських хвиль. Також буде цікаво на пляжах Хаммамета і молоді.

В районі старого міста пляжі бувають з галькою або з великими скельними валунами, більш однорідним пісок стає ближче до нового міста.

Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×