Гірськолижний відпочинок

Відкрийте для себе гірськолижну Болгарію!

Тури в Банско на комфортабельних автобусах з виїздом зі Львова.

Сусідство України з Болгарією дозволяє робити зручні та вигідні автобусні тури на гірськолижний курортБанско з прямими виїздами зі Львова.

Банско – найсучасніший і найвідоміший зимовий курорт в південно-західному регіоні Болгарії. Він розташований на схилах Пірінськіх гір, і входить до списку Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО. Гірськолижний центр знаходиться на висоті 936 метрів над морем, а його найвища точка – 2 746 метрів (гора Тодорка).

Відпочинок на гірськолижному курорті Банско – це винятковий сервіс і прекрасна інфраструктура. Сумарна протяжність трас більше 75 км і вони підійдуть для всіх категорій лижників і сноубордистів. Траси обслуговуються сучасними і безпечними підйомниками і фунікулерами, здатними провозити щогодини до 3 тисяч чоловік.

У місті Банско є колосальний вибір готелів різних цінових категорій. У більшості готелів є спа-центри, зони відпочинку з камінами і сушки для гірськолижного спорядження. Від готелів до підйомників регулярно ходять автобуси, тому ви зможете легко і без зайвих проблем дістатися до гірськолижних трас.

Відпочиваючи на гірськолижному курорті Банско, Ви також можете виїжджати на екскурсії в інші мальовничі та цікаві місця Болгарії:

 • Роженський монастир – с. Рупите – м. Мелник
 • Рильский монастир
 • с. Добарсько: дух і традиціх болгарського села
 • м. Софія – оглядова екскурсія столицею Болгарії
ЯК ДОБРАТИСЯ?

Автобусом: виїзд згідно графіку, час в дорозі – приблизно 24 години
При потребі, можливо тільки придбання квитків на чартерний рейс – ПІД ЗАПИТ

Графік руху автобусів зі Львова:
Місто виїзду Містоприбуття Виїзд з України Приїзд в Болгарію Виїзд зБолгарії Приїзд в Україну Ночейв готелі
Львів, 08:00 Банско 02.01.2018 03.01.2018 10.01.2018 11.01.2018 7
Львів, 08:00 Банско 08.01.2018 09.01.2018 16.01.2018 17.01.2018 7

Власний доїзд: Для туристів, які добираються на власному транспорті, ми допоможемо:

 • підібрати номери у готелях або апартаменти
 • при необхідності – відкрити візу для подорожі
 • оформити усі необхідні документи (мед.страхування, “Зелена карта”)

Гірськолижні тури

Зимовий коктейль!!! Копаонік, Банско і Сіная! 8 днів 163 €. ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
Відпочинок на найкращих гірськолижних курортах східної Європи: Копаоніку, Банско, Сінаї
Маршрут:  Львів – Cтрий – Мукачево – Ботар – Белград – Арад (1 ніч) – Капаонік (2 ночі) – Софія – Бансько (2 ночі) – Бухарест – Сіная (2 ночі) – Чернівці – Тернопіль – Львів
Виїзд: 04.03
У вартості туру – екскурсії по Белграду, Софії та Бухаресту

Зимова казка Болгарії 9 днів 88 €, 2 нічних переїзди
Маршрут: Львів – Мукачево – Банско (6 ночей) – Мукачево – Львів
Виїзд: 27.02
У вартості туру: екскурсія по Алба-Юлії


Характеристики трас Банско

Безсумнівною перевагою гірськолижного курорту Банско є марковані і доглянуті траси різного рівня складності (6 блакитних, 9 червоних і 2 чорних) загальною протяжністю близько 75 км.

Дані траси призначені як для лижників так і для сноубордистів всіх рівнів, від початківців до найбільш досвідчених, і всіх категорій складності, з головною трасою Томба і Бандеріца – для експертів. Зона катання розташована на двох мальовничих вершинах гори Пірін, висота яких становить понад 2900 м.

Початківці гірськолижники і сноубордисти будуть впевнено себе почувати на простих широких трасах, яких в Банско досить багато.
Для початківців рекомендуються траси Плато-1, Шилігарніка-1 і Шилігарніка-2.
Гірськолижники із середнім рівнем підготовки в Банско можна кататися майже на всіх трасах. Любителям довгих спусків піде траса Биндеріца (4860 м.). Професіонали можуть потренуватися на трасі Альберто Томба (1470 м.) або прокотитися по приготованим для них 750 км. цілини.
Сноубордисти так само завжди знайдуть в Банско відповідні для себе спуски. Спеціально для сноубордистів на курорті Банско побудований сноуборд-парк і халф-пайп, де вони зможуть потренувати своє виконання трюків та стрибків.
Траси для бігових лиж протяжністю 4 і 2 км знаходяться в околицях «Биндерішка поляна». Також в 2-х км від міста, на висоті 1050 м. над рівнем моря, є траса “Ролюан” для бігових лиж довжиною 3 км.


Віза

Для власників шенгенської візи або біометричного паспорту додатково відкривати болгарську візу не потрібно!

Для тих, хто ще не встиг отримати біометричний паспорт, отримати болгарську візу також просто! Для цього не потрібно здавати біометричні дані і особисто відвідувати візовий центр. Достатньо тільки подати необхідний пакет документів:

 • копія паспорта/свідоцтва про народження
 • 2 фотографії
 • анкета
Contact Information
 • +38 032 22 55 888, +38 067 993 31 52
 • tur.enjoy@gmail.com
 • Україна м. Львів вул. Руданського, 3 (за готелем «Жорж», у дворі)
Stay in Touch


×