Новини

Дубай: 7 незвичайних сторін емірату

Дубай відомий в першу чергу своїми світовими досягненнями, адже про нього можна говорити тільки в найвищому ступені: «найбільший», «найвищий», «найкращий». Ця сяюча перлина Аравійського півострова всього за чотири десятиліття перетворилася зі звичайного селища в футуристичне космополітичне місто.

Дубай вишуканий

Перший оперний театр в Дубаї відкрився в 2016 році. На церемонії був присутній сам Пласідо Домінго. Будівля опери є величезною – це мультиформатний центр, де проводяться не тільки концерти, а й конференції, лекції, форуми та інші заходи. Зал тут має дивну акустикою, вражає і дизайн. На сцені “дубайської” опери вже виступили багато світових оперних співаків.

А ті, хто ще не був, прагнуть туди потрапити.

Дубай смачний

Останнім часом емірат семимильними кроками йде до того, щоб стати світовим гастрономічним центром. Відчути це можна в ресторані при готелі Nassima Royal Hotel, що поруч зі Світовим торговим центром. Шеф-кухар досконало володіє мистецтвом молекулярної кухні.

Тут можна спробувати індійську класику, але прийти до неї по хімічній ланцюжку: буде і чат, і пані-пури, і індокитайські фьюжн-роли з качкою і коржами, які для вас підвісять на мініатюрних білизняних мотузках.

Дубай історичний

Археологічний музей Saruq Al Hadid Archaeology Museum відкрився менше 2 років тому. У ньому зібрані практично всі артефакти, які вдалося знайти на території країни. Тут представлена реальна історія бедуїнів, предмети їх життя і побуту, знайдені при розкопках в пустелі Руб-ель-Халі.

Дубай азартний

Верблюжий іподром Мейдан – найбільший з нині діючих. Таких скачок, як тут, ви не побачите ні в одній країні світу. Верблюжі перегони – улюблена розвага місцевого населення. Сезон відкривається в листопаді, а в останніх числах січня стартує Міжнародний скачковий карнавал, який завершується Світовим Кубком. Побачити ці скачки прагнуть чи не всі жителі емірату, тому квитки розкуповуються миттєво.

А ще на скачках необхідно дотримуватися дрес-коду. Якщо ви одягнені не по правилам, вас не пустять навіть з квитком.

Дубай зимовий

Гірськолижний курорт Скай Дубай – перший гірськолижний комплекс на Близькому Сході. Це приголомшлива споруда, де можна кататися на лижах цілий рік. У Скай Дубай встановлені спеціальні гармати, які генерують більше 30 тонн снігу на добу, а розміри зони катання перевищують 3 футбольних поля. Місцями глибина сніжного покриву досягає півметра.

Як і на справжньому гірськолижному курорті в Скай Дубай кілька лижних трас різного ступеня складності, є підвісна дорога і фунікулер. Є траси для сноубордингу, бобслею, дитячі майданчики, відкрита крижана печера і власний пінгвінаріум.

Дубай автентичний

Найстаріший район Дубая – це Бастакія на березі Дубайської затоки. Колись тут жили перські купці. Перші будівлі з’явилися в кінці XIX – початку XX століття. З них власне і почався Дубай. Поступово з купецьких кварталів виросло ціле місто. Цей історичний район був під загрозою знищення в 80-ті, коли шейху прийшла в голову ідея повністю перебудувати Бастакію.

Проти цієї ідеї виступили всі архітектори емірату. Але переконати шейха зберегти район вдалося тільки англійському принцу Чарльзу.

Дубай розкішний

Будинок-палац шейха Саїда не випадково був побудований на березі моря. Правитель хотів з вікон спостерігати за тим, як прибувають і відпливають кораблі з гавані. Будівля відмінно збереглася з XIX століття. Більш того, вона стала еталоном, на який орієнтувалися всі, хто що-небудь будував потім в Дубаї.

Всередині кілька історичних експозицій, які розповідають про життя бедуїнів, виникненні нафтового бізнесу, ловлі перлів, там же працює бібліотека. Тільки побувавши в цьому палаці, розумієш, що Дубай – це не тільки хмарочоси і високошвидкісні траси. Це історія, культура, традиції і звичаї місцевих жителів.

Підписуйтеся на наш Telegram канал, щоб отримувати сповіщення про найкращі знижки та акції!

Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×