Новини

Гоа: Північ чи Південь?

Штат Гоа ділиться на дві частини – північну і південну – які пропонують принципово різний відпочинок. Кордон між двома частинами Гоа проходить по гирлу річки Зуарі.
Північний Гоа – жвавий, багатолюдний і тусовочний регіон, куди слід їхати молодим і активним туристам. Тут величезна кількість магазинчиків, кафе, ресторанів, клубів і дискотек. Саме на Півночі штату зосереджені галасливі майданчики open-air. У числі найбільш популярних клубів – Hilltop, 9Bar, Curlie’s, Shiva Valley, West End Club, Tito’s і Club Cubana. Більшість готелів – недорогі «3». Розташовані вони найчастіше не на першій лінії, до пляжу доведеться йти від 5-ти хвилин до півгодини. Деякі варіанти розміщення організовують для туристів безкоштовний трансфер, це варто уточнити окремо. Є на Півночі і дорогі «5» з прекрасним сервісом, однак, їх значно менше, ніж бюджетних готелів.
Південний Гоа – спокійний і чистий регіон, улюблене місце заможних туристів і сімей з дітьми. Тут менше індійського колориту, і більше виражено європейський вплив. У Південному Гоа не так багато нічних клубів, як в Північному, проте він пропонує більше можливостей для занять водними видами спорту, зокрема – риболовлею. Також, тут є всі можливості для дайвінгу: недалеко від узбережжя під водою залишки більш ніж 500 затонулих суден.
Аравійське море на півдні спокійніше, вхід пологий. Пляжна лінія з золотистим або білим піском розтягнулася на 30 кілометрів. Найжвавіші пляжі – Кавелоссім, Маджорда і Колва. Готельна база складається з варіантів розміщення 4-5 * з високим рівнем сервісу на першій лінії.

Гоа: Курорти Півночі

Кандолім – респектабельний і спокійний район, що простягнувся до Сінкуеріма. Тут знаходиться безліч магазинів, хороших готелів і ресторанів – більш дорогих, ніж на інших курортах Півночі.
Калангут – туристичний центр півночі пропонує широкий вибір готелів бюджетного типу. До речі, саме Калангут найчастіше вибирають жителі інших штатів Індії. Це містечко славиться великою кількістю нічних розваг, ресторанів і магазинчиків.
Бага – жвавий і галасливий район Півночі, розташований між Анджуне і Калангута в гирлі річки Бага. Завдяки вдалому розташуванню, курорт підійде туристам, які планують активно вивчати пам’ятки. На пляжній смузі є безліч центрів водних видів спорту та розвинена курортна інфраструктура, в своєму розпорядженні численні бари, клуби і кафе.
Арпора – туристичне селище між Анджуне і Багою, не має прямого виходу до моря. Відповідно, всі готелі курорту розташовані не на першій лінії, вони віддалені від моря мінімум на кілометр. Саме тому селище не користується великою популярністю, тут завжди багатолюдно, адже тут знаходиться знаменитий нічний ринок Saturday night market, він працює по суботах з вечора і до 3-4 ранку. Також тут розташований відомий багаторівневий нічний клуб з басейном Club Cubana.
Анджуна – вважається центром життя північного Гоа, розташований між Багою і Вагатор. Активні туристи, які хочуть відчути можливості індійських вечірок і нових знайомств, приїжджають сюди. Пляж – один з найкрасивіших, характеризується довгою і широкою смугою. Тут розташовані численні кафе, клуби, бари і дискотеки, тому тут людно і завжди весело. Неподалік знаходиться денний блошиний ринок Flea Market, який працює по середах з середини листопада.

Гоа: Курорти Півдня

Кавелоссім – улюблене місце відпочинку забезпечених туристів, готельна база тут переважно високого рівня.
Колва – найбільший і найстаріший курорт. Нічне життя Півдня зосереджене саме тут. Однак пляж Колви популярний не тільки серед туристів, але і серед місцевих жителів. Курорти пропонують широкий вибір варіантів розміщення на різний бюджет.
Бенаулім – малолюдний регіон, відмінне місце для спокійного відпочинку. Курорт знаходиться між Колвою і Варкою.
Варка – невелика курортне селище, спокійне місце для відпочинку з прекрасним пляжем, якісними готелями і невеликими магазинчиками. Головна визначна пам’ятка Варки – білосніжна католицька церква. Місцевий пляж відрізняється шириною і відсутністю скель або каменів.
Маджорда – цей пляж користується особливою популярністю у туристів. Світло-золотисті пляжі розтягнулися на кілька кілометрів, відпочинок на них відрізняється спокоєм і безтурботністю.
Який б вид відпочинку вам не подобався, затишні, тихі чи галасливі, активні курорти, ми допоможемо вам у виборі оптимального варіанту!
Підписуйтеся на наш Telegram канал, щоб отримувати сповіщення про найкращі знижки та акції!
Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×