Новини

Кава, віскі і фільми жахів – фестивалі в Естонії, на які варто поїхати!

Почнемо, мабуть, з Талліна. Саме з цього міста більшість туристів починають знайомство з Естонією. І для таких мандрівників у нас підібралося відразу чотири варіанти першого побачення з естонською столицею.

Талліннський Фестиваль Кави 26- 27 квітня

Відмінна можливість подихати не тільки атмосферою естонських вуличок, а й спробувати добірну каву. Не любите каву? Будьте ласкаві покуштувати чай або какао. А ще на фестивалі буде багато вуличної їжі і кафе на відкритому повітрі. Для любителів дізнатися щось новеньке будуть лекції від кавових профі і майстер-класи.

TALLINN WHISKY SHOW 18 травня

Для тих, кому кави недостатньо, щоб підбадьоритися, у нас знайдеться інший захід. Фестиваль віскі! Такий івент пройде в Талліні вже третій раз. У минулі два всі були задоволені! Купивши квиток на фестиваль, ви станете учасником дегустації. І познайомитеся з кращими сортами віскі та коктейлями з цього напою. Вартість участі - 29-33 євро. Так що елітний фестиваль благородного алкоголю обійдеться вам приблизно як один похід в європейський бар.

Ніч музеїв 18 травня

Цей захід пройде в той же день, що віскі-шоу. Правда, намагатися прийти на Ніч музеїв після дегустації все ж, напевно, не варто. Марафон екскурсій дозволить всім бажаючим безкоштовно заглянути в будь-який музей. Тема свята - «У ночі є візерунки». Організатори обіцяють, що «відвідувачі зможуть відобразити візерунки в життя навколо нас: в культурі, в суспільстві, в природі, і запитати, якою частиною візерунка є вони самі».

Дні Старого міста В Таллінні 30 травня - 02 червня

Відмінна можливість попрощатися з весною і з розпростертими обіймами зустріти літо за кордоном. Дні Старого міста проходять в Талліні з 1982 року.

Це величезний фестиваль, який присвячений місцевій історії і культурі. Він вміщує в себе культурні, розважальні та спортивні заходи для місцевих жителів і туристів. Мабуть, це одна з кращих можливостей познайомитися з місцевою культурою і різноманітно провести час.

Але не Таллінном єдиним хороша Естонія! Є ще як мінімум чотири фестивалі в інших містах, які варті того, щоб їх відвідати.

ХААПСАЛУСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛЬМІВ 26-28 квітня

Шанувальники жахів або фантастики? Тоді в квітні варто заглянути в Хаапсалу! Тому що це не просто фестиваль локальних фільмів, а можливість побачити краще. Організатори дуже трепетно ​​ставляться до програми і показують фільми тільки най відоміших режисерів і стрічок, які зібрали безліч нагород.

Дні Карлова 13-19 травня

В місті Тарту є особливий район - він називається Карлова. По суті, це велике дерев'яне місто! І у нього є особливі дні, коли для туристів проводять особливі екскурсії, тури і музичні вистави. Місцеві жителі відкривають свої будинки для гостей. В один із днів туристів пригощають домашньою їжею, а в інший можна потрапити на кіносеанс на задньому дворі кого-небудь з місцевих.

Італійське свято вина 31 травня - 1 червня

Теж саме місце, де проходить кінофестиваль. Фестиваль виник завдяки тісним зв'язкам з італійським містом-побратимом Греве. Так що на дегустаціях можна буде знайти і італійські і місцеві вина.

 

Підписуйтеся на наш Telegram channel

Отримуйте сповіщення про найкращі знижки та акції!
Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×