Новини

Круїзна компанія Royal Caribbean відкриває власний острів на Багамах

Вже цього літа можна провести свій відпочинок на приватному острові на Багамах.

Круїзна компанія Royal Caribbean Cruises Ltd відкриває для своїх туристів CocoCay, якому немає аналогів у світі. Майже 250 млн. доларів залучено для того, аби створити наймасштабнішу в світі розважальну програму. Відпочинок на острові доступний ексклюзивно лише для гостей компанії Royal Caribbean.

Жити туристи будуть у на водних будиночках, кожен з яких вміщатиме до 8 людей та має власний вихід до води.

Відвідувачі острову CocoCay матимуть змогу долучитись до різноманітних розваг. Наприклад, побачити чудову панораму місцевості на повітряній кулі, злетівши у висоту близько 135 метрів. Окрім того, тут буде відкрито найбільший прісноводний басейн на Карибах Oasis Lagoon, величезний дитячий аквапарк Splashaway Bay з чималою кількістю фонтанів, басейнів, водяних гармат, гірок та атракціонів.

Ще однією родзинкою острова стане інтерактивний парусний корабель з водяними гарматами, канатним мостом, гірками та іншими цікавими розвагами для дітей та дорослих.

Звичайно, на острові можна буде і просто полежати на пляжі. Тут їх буде два –  Chill Island и South Beach. Шезлонги для гостей острова будуть безкоштовними, – обіцяють у Royal Caribbean.

На острові також розміщуватимуться чимало закладів, де можна поїсти та відпочити.

Більшість локацій на острові вже відкриті. Роботи на одному з великих пляжів та ще один клуб закінчать у грудні 2019 року. Вартість перебування на CocoCay залежить від сезону, кількості платних локацій, які планує відвідати турист та поточних акцій.

Також у компанії повідомили, що працюють над створення мапи. за допомогою якої можна буде заздалегідь спланувати відвідування найбільш цікавих місць в рамках програми  Perfect Day at CocoCay.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×