Новини

Макаронезія. Чули? Так!

Що Вам спадає на думку, коли чуєте цю назву? Дехто починає шукати цей таємничий регіон в іншому куточку світу, поблизу берегів Австралії. Насправді – це значно ближче.
Макаронезія – це узагальнююче поняття для ряду архіпелагів, розташованих в Атлантичному океані. Причому, між Європою та Африкою. Ці краї добре відомі абсолютно всім, адже до Макаронезії відносяться Канарські і Азорські острови, Острови Зеленого Мису (Кабо Верде) і Мадейра.
Ці місця відмінно підходять для туристичного відпочинку в будь-яку пору року, чим і популярні серед туристів з усього світу. Для наших туристів додатковими перевагами будуть також можливість пляжного відпочинку в осінньо-зимовий період та відносно недовгий переліт (5-7 годин). До того ж, із візами не буде проблем: Канарські острови відносяться до Іспанії, а Мадейра – до Португалії. Для відвідання Кабо Верде громадянам України потрібна віза, яку можна отримати по прильоту, на підставі дозволу, що заздалегідь оформляє туристична компанія.
Дістатися на відпочинок до Канар, Кабо Верде або Мадейри можливо прямими авіарейсами з Варшави. На деякі з Канарських островів, наприклад – на Тенерифе, є також чартерне авіасполучення з Києва.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×