Новини

Malta Air – нова дочірня компанія Ryanair

Ірландський лоукост-гігант Ryanair оголосив, що планує заснувати нову авіакомпанію, яка буде називатися Malta Air і стане частиною Ryanair Group. Вона буде виконувати рейси на 61 напрямку, на яких Ryanair вже працює з Мальти. Також в планах подвоїти флот на Мальті до 10 авіалайнерів і побудувати новий ангар для обслуговування та ремонту. Літаки авіакомпанії Malta Air отримають мальтійську реєстрацію. Також на Мальті буде створено близько 350 нових робочих місць.

Ryanair хоче створити на курортному острові транзитний вузол на півдні Європи. Рішення про відкриття дочірнього підприємства з базою на Мальті входить до стратегії компанії Ryanair щодо функціонування дочірніх компаній у різних юрисдикціях. Минулого року, за тим же принципом, у Польщі створили авіакомпанію Buzz, а в Австрії цього року придбали Laudamotion.

ryanair malta
Міністр туризму Мальти Конрад Міцці та комерційний директор Ryanair Девід О’Браєн на прес-конференції. © www.tvm.com.mt
Міністр з туризму Мальти Конрад Міцці підтвердив, що переговори з компанією Ryanair про створення та розвиток мальтійської авіакомпанії знаходяться на завершальній стадії.

“Це буде інноваційне партнерство, яке є частиною нашого бачення розвитку Мальти, як авіаційного центру в серці Середземномор’я. Це допоможе забезпечити майбутнє для наших дітей і онуків. Ми провели низку насичених переговорів з глобальним брендом Ryanair. Зараз працюємо над тим, щоб завершити фантастичну угоду для Мальти. Це дуже важливо, що ми створили міцні стосунки з всесвітньо відомою компанією і продемонстрували, що ми відкриті для бізнесу і відкриті для світу,” – сказав Міцці.

Планується, що Malta Air, яка буде орієнтована на лоукост-рейси, буде «доповнювати» Air Malta, що буде більш спрямована на рейси бізнес-класу, рейси до великих міст і далекомагістральних рейси, наприклад, до Мумбаї та Нью-Йорку.

“Ryanair спочатку висловив зацікавленість у придбанні Air Malta, але уряд заблокував цю ідею. Натомість ірландцям запропонували відкрити дочірню компанію, що отримає сертифікат державного авіаційного регулятора Мальти”, – повідомив Міцці. “Уряд продовжить інвестувати в Air Malta, яка зосередиться на ринкових пропозиціях бізнес-класу”.

Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×