Новини

На дні: В Норвегії відкрився перший в Європі Підводний ресторан

У норвезькому місті Ліндеснес відкрили перший в Європі і найбільший в світі ресторан під водою, – пише independent.co.uk.

Заклад, який частково занурений у воду, називається Under (англійською – «під», а з норвезького перекладається як – «чудо»). Основний зал ресторану знаходиться на глибині 5 метрів.

Дизайн будівлі розробила відома архітектурна компанія Snøhetta.

Конструкція будувалася на баржі, а потім була опущена в море і закріплена на бетонній плиті на дні. Під час установки ресторан наповнили водою, яку потім відкачали.

Фішкою інтер’єру є гігантське панорамне вікно. У гарну погоду видимість становить до 20 метрів, а в шторм можна відчути себе в самому центрі стихії. В оформленні ресторану використані тільки натуральні матеріали, стильні і лаконічні. Дерев’яні стіни, столи і стільці, бетонні сходи не відволікають увагу від підводного світу.

Площа закладу – 600 квадратів, ресторан трирівневий і розрахований на 80-100 відвідувачів, гостям подаватимуть страви скандинавської кухні.

Under відкриється тільки 20 квітня, але бажаючих побувати тут вже достатньо. На цей момент ресторан забронювали 7000 разів.

Від Ліндеснеса до столиці Норвегії Осло близько 300 км. До речі, підводний ресторан знаходиться поруч зі знаменитим маяком Ліндеснес, так що заглянути в ці краї точно варто!

Підписуйтеся на наш Telegram канал, щоб отримувати сповіщення про найкращі знижки та акції!

Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×