Новини

Новий “Безвіз” для України

Чергові візові спрощення для українців!

Як повідомлено на Facebook сторінці Міністерства Закордонних Справ України, 25 вересня, під час 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко та його колумбійський колега Карлос Ольмес Трухільйо підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про взаємне скасування візових вимог для пред’явників звичайних паспортів та інших проїзних документів.

Положеннями Угоди запроваджується безвізовий режим поїздок громадян України та Колумбії строком до 90 днів протягом 180 днів.

А це означає, що тепер для українців майже вся материкова Південна Америка відкрита – крім Венесуели, Гайани, Сурінамі та Гвіани, віза для відвідування не потрібна або оформляється по прибуттю в країну!


На цій же Асамблеї ООН МЗС України та прем’єр міністри Сент-Вінсент і Гренадин та Гренади досягнули домовленостей якнайшвидше усунути візові бар‘єри на шляху до розвитку міжлюдских контактів – чекаємо найближчим часом два нових безвізи, хоч і в не найпопулярніші для українських мандрівників країни.


З 28 вересня Саудівська Аравія починає видавати електронні візи ( eVisa)! І це неймовірна новина, зважаючи на той факт, що зовсім недавно тут не існувало туристичних віз!

Можливість отримати таку візу отримали громадяни 49 країн, серед них і українців.

Вартість візи 440 ріал, з них 300 ріал (80 $) за візу та 140 ріал (38 $) за медичне страхування.

Серед основних нюансів:

  • Алкоголь заборонений.
  • Жінкам не обов’язково носити хіджаби, проте одяг повинен бути скромним, супровід чоловіка не обов’язковий.
  • Не мусульманам відвідування Мекки та Медини все ще під забороною.

Отримати візу можна за цим посиланням.


Королівство Бахрейн дає можливість українцям отримати візу по прибуттю в країну!

Вартість – 25 Бахрейнських Дінарів (~ 66 $). Максимальний період перебування в країні 1 місяць з можливістю продовжити ще на два тижні, наявність зворотніх квитків з країни обов’язкова!

Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×