Про компанію

Пориньте у незабутню подорож з нашим турагенcтвом і Ви відчуєте суттєві переваги, якісний сервіс і дружню підтримку.

Про нас

Enjoy tour – сучасна, універсальна турагенція, що пропонує широкий спектр послуг для своїх клієнтів.

Працюємо на ринку туристичних послуг з 2011 року. В нас можна   підібрати та замовити будь-які тури: пляжні, екскурсійні, дитячі, подієві, гірськолижні та багато інших.

Також ми допоможемо Вам забронювати готель, придбати авіаквитки, оформити страхування для подорожі, проконсультуємо, як отримати закордонний паспорт та візи.

Ми співпрацюємо з багатьма туроператорами і постійно стежимо за ситуацією на туристичному ринку, тому впевнені: ми зможемо запропонувати найкращі пропозиції!

Якщо ж Ви забажаєте отримати індивідуальний підбір туру під Ваші вимоги – будь-ласка! Достатньо лише заповнити запит!

А також ми надаємо Вам різні способи заощадити, використовуючи всі доступні інструменти, щоб здешевити подорож – гарячі тури, раннє бронювання, спецпропозиції туроператорів та акції від банків-партнерів.

Щоб забезпечити Вам найкращий відпочинок, ми постійно вчимося і подорожуємо самі.

Оплатити тур або супутні послуги просто: готівкою або платіжною карткою безпосередньо в терміналі турагенції.

Безготівковий розрахунок можливий на р/р в “Укрсиббанку“, а також на р/р у “Приватбанку“, а також за допомогою Приват24 або у будь-якому терміналі самообслуговування.
Тарифи на прийом платежів через термінал: до 500 грн – 2 грн. , 500-1000 грн – 5 грн, 1000 – 5000 грн – 10 грн, більше 5000 грн – 0.5%, але не більше 50 грн
Додаткова лояльність для власників платіжних карток Приватбанку:
«Миттєва розстрочка» – комісія 2,9% на місяць з власних коштів та 4% з кредитних коштів від суми платежу. Строк кредитування – від 1 до 24 міс.

Подорожуйте із задоволенням!

Ми вживаємо відповідних заходів безпеки по збору, зберіганню та обробці зібраних даних для їх захисту від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення особистої інформації (ім’я користувача, e-mail, номер телефону тощо). Ми не продаємо, не обмінюємо або не даємо в оренду особисту інформацію замовників. Ми можемо ділитися цією інформацією лише із деякими ресурсами (соц.мережі)  за умови, що Ви дали їм відповідні дозволи.
Використовуючи форму запиту на підбір туру, Ви виражаєте свою згоду із цією політикою.
Якщо у Вас є які-небудь питання по політиці конфіденційності або іншим питанням, пов’язаним із Сайтом, будь ласка, зв’яжіться з нами.

ПАРТНЕРИ

Туроператори:

Туроператори (автобусні тури):

ІНШЕ


×