Новини

Обережно, Іспанія! Що не можна робити туристам в країні

Як і в будь-якій країні, в Іспанії існують деякі мінімальні заходи безпеки, а також ряд рекомендацій, які іноземним туристам при в’їзді в країну необхідно дотримуватися.

Загальні заборони:

В Іспанії є ряд загальних правил поведінки, які не варто порушувати іноземним туристам. Так, наприклад, заборонено розпивання алкогольних напоїв на вулиці. І куріння в громадських місцях. Для останнього в аеропортах є спеціально відведені місця, а в ресторанах – зали для курців і некурящих. Також заборона не поширюється на приватні клуби любителів куріння.
У готелях та аналогічних закладах можуть виділятися номера для курців, однак вони повинні знаходитися в окремих зонах з незалежною системою вентиляції.
Ще одна із заборон – ходити по вулиці в неналежному вигляді (без майки топлес або в купальнику). Правило діє в багатьох великих містах.
Туристам також не можна купатися, коли висять червоні прапори, стрибати або плавати в заборонених місцях, наприклад, портах.
В Іспанії негативно ставляться до сну іноземних туристів в громадських місцях.
На території Королівства слідують жорстокі покарання за правопорушення:
 • наркотрафік – тюремне ув’язнення на термін від 3 до 9 років, при обтяжуючих обставинах – до 12 років;
 • крадіжки на суму до 400 євро – штраф, на суму понад 400 євро – від 6 до 18 місяців тюремного ув’язнення;
 • нанесення тяжких тілесних ушкоджень – тюремне ув’язнення на термін від 6 місяців до 3 років, при обтяжуючих обставинах – до 5 років;
 • фальсифікація документів – від 6 місяців до 3 років тюремного ув’язнення або штраф;
 • керування автомобілем в нетверезому стані – від 3 до 6 місяців тюремного ув’язнення або суспільно-корисні роботи (термін призначається суддею), при наявності 0,60 проміле алкоголю в крові – кримінальна відповідальність.

Митні правила

Максимальна кількість ввезених тютюнових і алкогольних виробів на одну людину:
 • 200 сигарет, або 50 великих або 100 маленьких сигар, або 250 грамів тютюну;
 • а також 2 літри вина і 1 літр будь-якого алкогольного напою міцністю вище 22 °;
 • 200 г. кави і 100 г. чаю, парфуми до 50 мл. або туалетної води об’ємом до 0,25 л.
Заборона на ввезення товарів:
 • Культурні об’єкти;
 • Захищені види диких рослин і тварин і продукти, отримані з них;
 • Тварини і продукти тваринного походження;
 • Рослини і рослинні продукти;
 • Зброя та боєприпаси;
 • Ліки (за винятком особистих потреб мандрівника).
Якщо туристи вирішили відправитися в подорож з домашнім улюбленцем, то їм слід дотримуватися трьох основних правил: тварини повинні подорожувати в супроводі господарів або їхніх представників, також повинні бути належним чином ідентифіковані, а ветеринарне свідоцтво повинно містити переклад тексту на іспанську мову.
Всі тварини повинні мати відповідне ветеринарне свідоцтво з перекладом на іспанську мову, видане не раніше ніж за 10 днів до поїздки.

Рекомендації

Для поїздки в Іспанію не потрібно робити щеплення від будь-яких хвороб. Як і в будь-якій іншій частині світу, рекомендується мати щеплення від стовбняка, якщо туристи мають намір проводити час на природі або в сільській місцевості, зробити всі щеплення, зазначені в офіційному календарі.
Прийнято залишати чайові в барах і ресторанах, готелях і таксі в залежності від суми послуги і щедрості клієнта, розмір чайових коливається від 5 до 10 % від загальної суми.
Не рекомендується ходити по безлюдних або погано освітлених місцях і приймати участь в азартних іграх на вулиці. Міністерство туризму Іспанії радить брати з собою тільки ту суму грошей, яка необхідна туристам. Бути особливо уважними в місцях скупчення людей, таких як громадський транспорт або великі магазини. У місцях дозвілля і відпочинку не залишати на увазі цінні речі, такі як мобільні телефони або фотоапарати.
Бажаємо вам безпечного та незабутнього відпочинку, Enjoy tour!

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×