Новини

Обережно, Іспанія! Що не можна робити туристам в країні

Як і в будь-якій країні, в Іспанії існують деякі мінімальні заходи безпеки, а також ряд рекомендацій, які іноземним туристам при в’їзді в країну необхідно дотримуватися.

Загальні заборони:

В Іспанії є ряд загальних правил поведінки, які не варто порушувати іноземним туристам. Так, наприклад, заборонено розпивання алкогольних напоїв на вулиці. І куріння в громадських місцях. Для останнього в аеропортах є спеціально відведені місця, а в ресторанах – зали для курців і некурящих. Також заборона не поширюється на приватні клуби любителів куріння.
У готелях та аналогічних закладах можуть виділятися номера для курців, однак вони повинні знаходитися в окремих зонах з незалежною системою вентиляції.
Ще одна із заборон – ходити по вулиці в неналежному вигляді (без майки топлес або в купальнику). Правило діє в багатьох великих містах.
Туристам також не можна купатися, коли висять червоні прапори, стрибати або плавати в заборонених місцях, наприклад, портах.
В Іспанії негативно ставляться до сну іноземних туристів в громадських місцях.
На території Королівства слідують жорстокі покарання за правопорушення:
 • наркотрафік – тюремне ув’язнення на термін від 3 до 9 років, при обтяжуючих обставинах – до 12 років;
 • крадіжки на суму до 400 євро – штраф, на суму понад 400 євро – від 6 до 18 місяців тюремного ув’язнення;
 • нанесення тяжких тілесних ушкоджень – тюремне ув’язнення на термін від 6 місяців до 3 років, при обтяжуючих обставинах – до 5 років;
 • фальсифікація документів – від 6 місяців до 3 років тюремного ув’язнення або штраф;
 • керування автомобілем в нетверезому стані – від 3 до 6 місяців тюремного ув’язнення або суспільно-корисні роботи (термін призначається суддею), при наявності 0,60 проміле алкоголю в крові – кримінальна відповідальність.

Митні правила

Максимальна кількість ввезених тютюнових і алкогольних виробів на одну людину:
 • 200 сигарет, або 50 великих або 100 маленьких сигар, або 250 грамів тютюну;
 • а також 2 літри вина і 1 літр будь-якого алкогольного напою міцністю вище 22 °;
 • 200 г. кави і 100 г. чаю, парфуми до 50 мл. або туалетної води об’ємом до 0,25 л.
Заборона на ввезення товарів:
 • Культурні об’єкти;
 • Захищені види диких рослин і тварин і продукти, отримані з них;
 • Тварини і продукти тваринного походження;
 • Рослини і рослинні продукти;
 • Зброя та боєприпаси;
 • Ліки (за винятком особистих потреб мандрівника).
Якщо туристи вирішили відправитися в подорож з домашнім улюбленцем, то їм слід дотримуватися трьох основних правил: тварини повинні подорожувати в супроводі господарів або їхніх представників, також повинні бути належним чином ідентифіковані, а ветеринарне свідоцтво повинно містити переклад тексту на іспанську мову.
Всі тварини повинні мати відповідне ветеринарне свідоцтво з перекладом на іспанську мову, видане не раніше ніж за 10 днів до поїздки.

Рекомендації

Для поїздки в Іспанію не потрібно робити щеплення від будь-яких хвороб. Як і в будь-якій іншій частині світу, рекомендується мати щеплення від стовбняка, якщо туристи мають намір проводити час на природі або в сільській місцевості, зробити всі щеплення, зазначені в офіційному календарі.
Прийнято залишати чайові в барах і ресторанах, готелях і таксі в залежності від суми послуги і щедрості клієнта, розмір чайових коливається від 5 до 10 % від загальної суми.
Не рекомендується ходити по безлюдних або погано освітлених місцях і приймати участь в азартних іграх на вулиці. Міністерство туризму Іспанії радить брати з собою тільки ту суму грошей, яка необхідна туристам. Бути особливо уважними в місцях скупчення людей, таких як громадський транспорт або великі магазини. У місцях дозвілля і відпочинку не залишати на увазі цінні речі, такі як мобільні телефони або фотоапарати.
Підписуйтеся на наш Telegram канал, щоб отримувати сповіщення про найкращі знижки та акції!
Бажаємо вам безпечного та незабутнього відпочинку, Enjoy tour!

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×