Новини

Подорож до Парижу в листопаді

Париж завжди лишається Парижем. Для його відвідувачів листопад – гарний час відвідати музеї або маленькі кінотеатри , а також одне з маленьких, затишних кафе. Ще одна безперечна перевага листопада – ніхто вам не заважає насолоджуватися визначними пам’ятками, черги скоротяться до мінімуму, а транспорт не буде переповнений. Загалом, поїздка в листопаді в Париж – це спокійно, економічно і дуже по-осінньому.
Погода в листопаді в Парижі мінлива, +7°C – +12°C. Обов’язково візьміть з собою теплий осінній одяг і взуття. Краще мати куртку з капюшоном або парасольку!


Події в листопаді в Парижі:
З 15 листопада стартує свято молодого вина, в тому числі і в Парижі. Практично у всіх барах і ресторанах Парижа ви знайдете в цей день знамените Божоле-нуво. Пляшка такого вина в ресторані буде коштувати приблизно 20 євро, а на вулиці перед кафе часто продають вино в стаканчиках. Тож, посмакувати божоле-нуво можна і за 2-4 євро.
Також в 20-х числах листопада на вулицях міста з’явиться святкове освітлення, відкриються різдвяні ярмарки, а крамниці влаштують свої живі вітрини. У листопаді Париж починає активно готуватися до Різдва. На площі Згоди з’являється колесо огляду, а перед мерією Парижу відкривається головний каток міста.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×