Хорватія

croatia sea

ЯК ДОБРАТИСЯ?

Авіарейси зі Львова: 
Львів–Спліт–Львів, з 11.06 щонеділі, 7/14/21 ноч.
Авіакомпанія Дніпроавіа. Розклад руху:
Львів – Спліт 15:30 – 16:35, Спліт – Львів 17:30 – 20:30

При потребі, можливо тільки придбання квитків на чартерний рейс
 
 Власний доїзд

 Для туристів, які добираються на власному транспорті, ми допоможемо підібрати номери у готелях або апартаменти. Заселення по суботах.


Екскурсійні тури з відпочинком на морі: від 355 €

В активному пошуку або подорож з настроєм… 11 ночей від 355 €
Львів–Мукачеве–Ботар–Арад (1 ніч)–Белград (1 ніч)–Сараєво–Мостар (1 ніч)–Меджугорє–Дубровнік (1 ніч)–Котор–Будва (2 ночі)–Круя–Тірана–Охрид (1 ніч)– Скоп’є (1 ніч)–Софія (1 ніч)–Велико-Тирново–Бухарест–Фокшани (1 ніч)–Чернівці–Тернопіль–Львів


 Рекомендовані готелі:
Medena Apartments 3, Zaton Holiday Resort 3*,Solaris Jakov 3*,Solaris Niko 4*, Solaris Andrija 4*, Solaris Jure 4*, Kornati 4*,Bluesun Marina  3*, Bluesun Maestral  3*,  Bluesun Alga 4*,Bluesun Afrodita 4*, Waterman Supetrus 4*, Falkensteiner Diadora 4*, Falkensteiner Adriana 4*


Візи:
Вартість віз для подорожі літаком :
– 40 €/паспорт/дорослий,
– 5 €/ дитина, вписана в паспорт, або з проїзним документом

Власниками шенгенських дозволів не потрібна додаткова (хорватська) віза для в’їзду в Хорватію і короткотермінового перебування.

Якщо Ви маєте:

  • біометричний паспорт
  • дозвіл на проживання, виданий в одній з країн членів Шенгенського простору,
  • шенгенську візу типу C,
  • довготривалу візи типу D, яку видала одна з країн членів Шенгенського простору,

то Вам тимчасово не потребна віза для в’їзду в Республіку Хорватію і короткотермінового перебування, або для перетину державного кордону Республіки Хорватії.

Наведені Шенгенські дозволи повинні бути дійсними і на момент виїзду з Республіки Хорватії та давати право на в’їзд до Шенгенського простору.

ПРИМІТКА: Під дію цього рішення не підпадають власники шенгенських віз з обмеженою територіальною дією, котрі є дійсними лише на території країни члена, яка цю візу видала, або на території декількох держав, але не в усьому Шенгенському просторі.

Pick up a tour
Please follow and like us:


×