Ізраїль

Israel-becoming-major-hotspot-datascience

Ізраїль розташований в південно-західній частині азіатського континенту між Середземним морем і Сирійською та Аравийскою пустелями. Географічними межами країни служать Середземне море на заході, долина Йордану на сході, Ліванські гори на півночі і Ейлатська затока на півдні. Незважаючи на малі розміри країни, її клімат і пейзажі різноманітні, і висока щільність населення не руйнує багатства рослинного і тваринного світу, так само як і численних чудес природи.
Ізраїль – країна, яка відома в першу чергу своїми знаковими пам’ятками, чудотворними особливостями Мертвого моря, кращої в світі косметикою, новими науковими відкриттями і передовими технологіями в медицині.

ЯК ДОБРАТИСЯ?

Зі Львова виконується регулярний авіарейс МАУ Львів – ТельАвів – Львів щосереди та щонеділі.

Міста курорти: Єрусалим, Тель Авів, Нетанія, Ейлат, Хайфа, Мертве Море

У продажу є пакетні тури пляжного відпочинку, а також широкий вибір екскурсійних, каскадних турів тривалістю від 4 ночей до 2х тижнів.

ВІЗА
З 9.02.2011 набув чинності договір про безвізовий режим (тип віз В2) між Ізраїлем і Україною. Без візи можна провести в Ізраїлі не більше 90 днів протягом півріччя. По прильоту в країну в закордонний паспорт ставиться штамп про прибуття. Додаткові гроші за штамп не стягуються.

Людям, які збираються після Ізраїлю відвідувати арабські країни (Крім Єгипту і Йорданії), штамп про прибуття ставити небажано. Для того щоб не ставити штамп, потрібно завчасно повідомити про це прикордонника, заповнити форму 17L і попросити проставити штамп в неї. Бланк зі штампом залишається у Вас в якості підтвердження перебування в країні.

Починаючи з 9.02.2011 кожен громадянин України, який поїде до Ізраїлю з гостьовою, туристичною метою, на лікування або по бізнесу (тип віз В2) не повинен звертатися до Посольства Ізраїлю в Україні за отриманням в’їзної візи в Ізраїль.

Безвізовий режим не є гарантією в’їзду в Ізраїль, так як остаточне рішення про це приймають прикордонні служби Ізраїлю.

Кожен громадянин України для того, щоб в’їхати до Держави Ізраїль повинен буде підтвердити мету свого візиту в країну.

Рекомендований список документів для туристів:

  • Авіаквиток з датами в’їзду та виїзду,
  • Медична страховка на надання послуг за кордоном
  • Підтвердження про бронювання готелю: ваучер з турфірми, факс або роздруківка електронного листа з готелю (якщо ви бронювали номер самі).

Відправляйтеся в Ізраїль, щоб отримати заряд бадьорості, наситити своє тіло мінералами Червоного і Мертвого морів, заспокоїти душу в мандрівці по святих місцях, а також спробувати на смак багатий вітамінами свіжовичавлений гранатовий сік.

Pick up a tour
Please follow and like us:


×