Італія

«Еврика! Венеція»


Місто вічної романтики, незвичайне своїм стилем життя на воді, місто вулиць-каналів і чудових палаців – Венеція.

Прогулянки у власному ритмі по романтичному місту-музею – чудовий спосіб побачити і дізнатися в Венеції те, що цікаво саме вам!

400 мостів, 118 островів, 150 мальовничих вуличок-каналів – у цього міста своя особлива географія. Тут можна провести незабутні дні, за кожним вигином водних вулиць відкриваючи нові таємниці, факти історії та відкриваючи дивовижні палаци.

Тут народжувалися талановиті та неординарні особистості – Марко Поло, Антоніо Вівальді, Карло Гольдоні, Якопо Тінторетто, Джакомо Казанова. Тут з’являється натхнення у багатьох мандрівників, що абсолютно логічно: настільки незвичайне місто з насиченою історією володіє унікальною аурою, що викликає вир почуттів і думок!

Собор Святого Марка, палац Дожей, міст Зітхань, міст Ріальто – ці венеціанські пам’ятники відомі і тим, хто раніше не бував у місті. На пішохідних екскурсіях і на прогулянках по каналах на човнах-гондолах гості занурюються в яскравий калейдоскоп відкриттів, в якому поєдналися минуле і сьогодення.

Особливий період вражень у Венеції – знаменитий карнавал, що традиційно проходить у лютому. Кругообіг масок, сценічних образів, розмиті межі між реальністю і казкою, надзвичайні знайомства і колоритні ходи – це торжество костюмів і перевтілень розцвічує місто в дні між зимою і весною!


  • Відсутність переїздів, проживання в одному, обраному Вами готелі
  • Самостійний вибір відвідуваних екскурсій і поїздок (за додаткову плату)
  • Оглядова екскурсія по місту включена у вартість
  • Індивідуальні тривалості туру

 

 

* – з 1 квітня до 17 листопада 2017

** – з 18 листопада 2017 до 31 березня 2018


Місце зустрічі для всіх екскурсій – площа Сан Марко.

Для всіх клієнтів безкоштовний вхідний квиток у казино Венеція.

Pick up a tour


×