Мальдіви

Мальдівські острови розташовані в Індійському океані, на південний захід від Індії і Шрі-Ланки.

Всього налічується 1190 островів, що формують 26 атолів, які тягнуться подвійним ланцюжком перпендикулярно екватору. З усіх островів тільки 202 заселені. Протяжність мальдівського архіпелагу з півночі на південь – 820 км, зі сходу на захід – 120 км. Загальна площа Мальдів разом із сушею і морем складає близько 90 тис.кв.км. Столиця держави – Мале.

Назва «Мальдіви» походить від індуських слів «mahal» (палац) і «diva» (острів). Мальдівські острови складаються з двох рядів атолів. Ці атоли є результатом тисячолітнього зростання коралів.

Жителі Мальдів доброзичливі і привітні від природи. Населення Мальдів – близько 260 тис. осіб. У країні висока, до 98%, грамотність, так як з 1960 р введено обов’язкова англійська середня освіта.

Різниця в часі з Києвом: плюс 2 години в літній період, плюс 3 години на зимовий період.

Так як Мальдіви знаходяться майже на екваторі, клімат тут тропічний. Цілий рік температура тримається близько 28-30 ° С. Таким чином, тут немає холодних зим, і Ви можете насолоджуватися такою приємною погодою цілий рік. Погоду тут визначають південно-західний мусон (квітень – вересень) і північно-східний мусон (грудень – квітень). Північно – східний мусон приносить жаркий і сухий період. Південно-західний мусон може приносити короткочасні дощі, високу вологість і неспокійне море. Однак в цей період найменш жарко.

В Мале і на курортах поширена англійська мова. Поза туристичної зони місцеві жителі англійською практично не говорять.

ЯК ДОБРАТИСЬ ЗІ ЛЬВОВА?

Пакетні тури прораховані під переліт зі Львова рейсами а/к Turkish Airlines через Стамбул. Тур тривалістю 11 ночей (з них – 9 ночей на морі) стартує від 1399$ на 1 особу.

У вартість пакетних турів включено:
– Авіа-переліт: Львів – Стамбул – Мале – Стамбул – Львів
– Проживання в готелі на базі вказаного типу номера і харчування
– Трансфер: аеропорт – готель – аеропорт (вид трансферу залежить від готелю і його місця розташування)
– медична страховка
– державний податок і такси

ВІЗА

В’їзд на Мальдіви дозволений за паспортами нового зразка (паспорта синього кольору або біометричні).  Для громадян України і країн СНД при в’їзді в країну відкривається туристична віза на термін до 30 днів безкоштовно (проставляється безкоштовно по прибуттю в аеропорт).

При виїзді з країни аеропортовий збір – не стягується!

ВАЖЛИВО:  з огляду на те, що Мальдіви – улюблене місце відпочинку молодят, наголошуємо, що таким туристам треба обов’язково мати при собі ОРИГІНАЛ свідоцтва про шлюб, для підтвердження статусу та гарантії надання компліменту від готелю!

Pick up a tour
Please follow and like us:


×