Новини

В Єгипті запустять швидкісний трансфер з Каїра в Шарм-Ель-Шейх

Нову трасу з єгипетського аеропорту зроблять більш комфортною та швидкою.

У Єгипті цей проект вже називають одним із способів відродження туризму в Шарм-Ель-Шейху.

Зараз возити туристів з Каїра в Шарм-Ель-Шейх вважається проблематичним – в самій єгипетській туристичній галузі серйозно не розглядають цей варіант через велику відстань (від Каїра до Шарм-ель-Шейха близько 500 км). В цілому, зараз дорога до курорту, з урахуванням збору туристів після проходження митниці, виїзду з аеропорту, шестигодинного переїзду на туристичному автобусі і 30-ти хвилинної санітарної зупинки займає близько 8 годин (як мінімум). Таким чином, за фактом, перший і останній день відпочинку туристів практично пропадають через тривалий трансфер.

Скоротити шлях з Каїра в Шарм-Ель-Шейх допоможе нова швидкісна траса: за рахунок трьох смуг руху, більш короткої відстані (450 км), високого швидкісного режиму і сучасного дорожнього покриття час в дорозі займе близько 4 годин.

Як повідомляють єгипетські ЗМІ з посиланням на Інженерне управління АРЄ, на швидкісному шосе будуть організовані станції технічного обслуговування, АЗС, пункти мобільної швидкої допомоги, придорожні кафе та туалети. За планами відомства, нова дорога буде введена в експлуатацію до кінця поточного року.

Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×