Новини

ВАЖЛИВО: Зміни в перевезенні багажу на рейсах а / к МАУ

15 січня 2019 року авіакомпанія «МАУ» змінить норми провезення ручної поклажі на всіх своїх рейсах.

Нова політика провезення ручної поклажі МАУ стане більш прозорою і зрозумілою для всіх пасажирів.
Нові норми провозу ручної поклажі будуть діяти для пасажирів, які придбали квитки з 1 листопада 2018 року для подорожі з 15 січня 2019 року, і будуть залежати від базового тарифу або класу обслуговування, за яким був придбаний квиток:
  • Пасажири, які придбали квитки, у вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт літака 1 місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більше ніж 55 × 40 × 20 см, а також верхній одяг і парасольку.
  • Пасажири, які придбали квитки, у вартість яких входить перевезення зареєстрованого багажу і пасажири преміум-економ класу обслуговування на далекомагістральних рейсах, зможуть взяти з собою на борт літака 2 місця ручної поклажі: 1 місце вагою до 7 кг і розмірами не більше 55 × 40 × 20 см і 1 місце вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40 × 30 × 10 см, а також верхній одяг і парасольку.
  • Пасажири бізнес класу середньомагістральних рейсів будуть мати можливість перевозити 2 місця ручної поклажі: 1 місце вагою до 12 кг і розмірами не більше ніж 55 × 40 × 20 см і 1 місце вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40 × 30 × 10 см, а також верхній одяг і парасольку.
  • Пасажири бізнес класу далекомагістральних рейсів матимуть можливість перевозити 3 місця ручної поклажі: 2 місця загальною вагою до 15 кг і розмірами не більше ніж 55 × 40 × 20 см кожне і 1 місце вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40 × 30 × 10 см, а також верхній одяг і парасольку.

Крім того, починаючи з 15 січня 2019 року, кожен пасажир МАУ, незалежно від класу обслуговування та тарифу, за яким він придбав свій квиток, отримає можливість взяти з собою ще одну додаткову одиницю ручної поклажі вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40 × 30 × 10 см попередньо сплативши за її провезення збір в розмірі 15 євро. Здійснити оплату за провезення додаткового місця ручної поклажі можна буде в аеропорту відправлення.
Ознайомитися з оновленими правилами можна на офіційному сайті МАУ
Підписуйтеся на наш Telegram канал, щоб отримувати сповіщення про найкращі знижки та акції!

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×