Новини

Як швидко, просто і дешево орендувати велосипед у Європі

Франція

Фото: Париж

У таких великих містах як Париж, Бордо, Ліон і Ніцца є зручна мережа велопрокатів з сотнями кілометрів велодоріжок. Велосипеди мережі Velib – ідеальний засіб пересування по Парижу, від набережної Сени до хмарочосів Ла-Дефанс і Єлисейських полів. У кожній мерії ви зможете взяти план велосипедних маршрутів по Парижу. Бордо і Ліон – винна і гастрономічна столиці Франції – дуже зручні міста для велосипедистів. Велодоріжки прокладено по набережних, площ і середньовічним кварталах.

Фото: Бордо

Застава у Франції – 150 €, ціни по країні майже не відрізняються – перші 30 хвилин безкоштовні, другі 30 хвилин – 1 €, треті і наступні – 2 €. Абонемент на день коштує 2 €, на тиждень – 5-8 €. Після реєстрації ви отримаєте чотиризначний номер, запам’ятайте його – він знадобиться при поверненні і обміні велосипеда. Головне правило – міняйте велосипед кожні 30-60 хвилин і скачайте карту парковок – в обід багато з них зайняті.

Якщо ж ви віддаєте перевагу приватні пункти прокату, то радимо вибрати ті, які входять в асоціацію «Accueil velo» – всі вони пройшли суворий контроль якості. Зняти велосипед на півдня коштує 10-15 €, на добу 15-20 €.

Іспанія

Фото: Мадрид

Мадрид – широкі проспекти з алеями платанів, палаци в величезних парках, ніколи не сплячий квартал Саламанка. В іспанській столиці відмінна міська мережа оренди велосипедів BiciMad. Застава – 150 €, є абонементи на 1, 3 і 5 днів (від 2 до 8 €). Перша година оренди коштує 2 €, другий і наступні – 4 €. Штраф за запізнення на дві години – 4 €.

Фото: Барселона

Барселона – пляжі, пальми, казкова архітектура Гауді. На жаль, міська мережа велосипедів доступна тільки місцевим жителям. Але в Барселоні сотні приватних пунктів велопрокату. У старому місті, в районі Готіко, розташувався пункт Green Bikes Barcelona, відкритий з 10 до 20 годин щодня. Ціна оренди зменшується в залежності від терміну оренди: 2 € за годину, 10 за добу і 45 за тиждень. На березі моря, в районі Барселонета знаходиться Born Bike, з цінами в 10 € за 5 годин, 15 € за добу і 25 € за 2 дні, третій і наступний дні обійдуться в 7 €.

Нідерланди

Фото: Амстердам

Велосипед – найзручніший і дешевий спосіб пересування по Амстердаму. У місті 400 кілометрів велодоріжок, прекрасні види і ідеально плоский ландшафт. Застава за велосипед – 50 €. Якщо ви новачок, то зверніться в Yellow Bike Amsterdam – пункт знаходиться поруч з ж / д вокзалом, все велосипеди яскраво-жовтого кольору – знак для місцевих, що ви турист і не знаєте всіх нюансів поведінки на дорозі. Найбільша фірма по оренді велосипедів – Mac Bike, три години оренди стоять 7 €, добу – 10 €, кожен наступний день – 6 €. Стандартні велосипеди, які дозволять вам змішатися з натовпом велосипедистів, пропонує Bike City. Мінімальний термін оренди – тиждень (65 €), страховка – 2 € на добу. В інших великих містах Нідерландів вартість застави і оренди майже не відрізняється.

Італія

Фото: Милан

В Італії сервіси оренди велосипедів розвинені на півночі країни – в Мілані, також у Флоренції та Неаполі. У Мілані є міська мережа оренди байків BikeMe з двома тисячами велосипедів і 135 кілометрів велодоріжок. Застава – 100 €, абонемент на день – 2,5 €, на тиждень – 6 €. Перші 30 хвилин – безкоштовно, наступні півгодини – 0,5 €, після двох годин безперервної оренди ціна піднімається до 2 € в годину.

Фото: Флоренция

В історичному центрі Флоренції сотні пішохідних вулиць, але навіть там, де машинам дозволено їздити, паркування знайти неможливо, тому велосипед – зручний засіб пересування. Міська мережа оренди Mille e una bici пропонує велосипеди за 2 € в годину або за 10 € в день. Найбагатший вибір велосипедів, екіпіровки та екскурсій у Florence by bike.

Please follow and like us:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×