Новини

Звабливий острів Хайнань

У зв’язку з початком польотної програми, пропонуємо почати зі знайомства.
Назва острова з китайської мови означає «Південь моря». Острів розташовується на півдні Китаю і вважається одним з кращих місць для пляжного відпочинку.
КАМ’ЯНЕ МІСТО. На горі Дуншань, яка знаходиться на острові, ви зможете відвідати унікальний сад з камнів, де кожен – справжній витвір мистецтва.
КОКОС. Саме тут ви зможете відвідати одну з найбільших в світі плантацій кокосових пальм.
ПОМАХ КРИЛА. На острові ви також зможете влаштувати незабутню фотосесію в саду метеликів. Незабутнє видовище!
МУШЛІ. У бухті Ялунвань вас чекає Музей раковин тропічних морів, де безліч дивовижних екземплярів. Такого ви точно не бачили!
БУДДА! На острові ви зможете відвідати Центр буддизму «Наньшаньсі» і познайомитися з місцевими монахами. На Південній горі ви побачите різноманітні пам’ятники буддистської культури і дізнаєтеся багато про традиції цієї релігії. В одному з храмів знаходиться статуя богині Гуаньінь вагою в 140 кг, з чистого золота. Вона внесена до Книги рекордів Гінеса як найбільша золота статуя в Азії.
ПЛЯЖІ. Острів Хайнань називають «Китайськими Гаваями». Чому? Тому що тут відмінні пляжі.
ЇЖА. Все, що можна замовити в Україні з китайської їжі і в підметки не годиться тому, що ви зможете спробувати тут. Наполегливо радимо не зупинятися на качці по-пекінськи, а спробувати все!
КИТАЙСЬКА ТРАДИЦІЙНА МЕДИЦИНА. Так, тут ви зможете випробувати на собі магію акупунктури, місцеві масажі, трав’яні мазі і чаї. А ще, вас чекають ферми з акулами, парк з оленями, зміїний розплідник, фабрика знаменитого шовку, і, звичайно, знамениті чайні церемонії в традиційних будиночках.


Захоплення і море найнеймовірніших вражень вам гарантовано!

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×