Новини

ЗИМОВІ РОЗПРОДАЖІ В ІТАЛІЇ 2018

Подорож в Італію в січні-лютому – це не лише знайомство з новими містами, а і прекрасна можливість потрапити на Різдвяний шопінг та розпродажі.
Це популярний час серед туристів, оскільки можна придбати осіньо-зимові колекції минулого сезону з великими знижками. Головні центри знижок з широким спектром товарів і оптимальною розмірною лінійкою – це Мілан, Рим і аутлети в передмістях. Тут знижки сягають 50-80%! Зазвичай сезон знижок розпочинається з першої суботи січня.
 
У 2018 році зимові розпродажі починаються в Італії 5 січня. На самому початку розпродажів – вибір найширший, хоча й великі черги теж є. Сезон зимових розпродажів в Італії триває до 60 днів – тобто до кінця лютого, початку березня. Плануйте зимовий шопінг на розпродажах в Мілані з урахуванням часу роботи магазинів!
Звичайний час відкриття в 09:00-09:30 ранку, закриття в 19:30-20:00. Перерва з 13:30 до 15:00. В неділю та понеділок в Італії майже усі магазини закриті – у тому числі і продовольчі. Великі торгові центри працюють до 21:00 – 22:00 без вихідних і перерв – доки йдуть знижки в Мілані взимку.

Вирушайте в тур з відвідуванням Італії та завітайте на зимові розпродажі!

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×