Єгипет

Єгипет – країна, в якій літо цілий рік. Хто не був в Єгипті – не знає, що таке море, сонце, пісок, пустеля … не знає, що таке справжній відпочинок , не знає, як це здорово – вирватися в літо посередині зими!

Єгипет – чарівна країна. Тіні богів, мумії фараонів, загадкові сфінкси і величні гробниці – ці поняття відомі навіть самим далеким від історії людям. Велика кількість історичних пам’яток світового рівня, екзотична природа, непоганий сервіс – все це робить Єгипет надзвичайно привабливим для мандрівників.

ЯК ДОБРАТИСЯ?

Авіарейси зі Львова: 
Львів – Хургада – Львів
Під відпочинок на курортах Макаді, Сафага, Сахл Хашиш, Сома Бей, Хургада, Ель Гуна, Марса Алам
Авіакомпанія «МАУ» , вильоти кожен понеділок/четвер, тривалість відпочинку 10/11 ночей.

Львів – Шарм ель Шейх – Львів
Під відпочинок на курортах: Шарм–ель–Шейх, Таба, Дахаб
Авіакомпанія «AZURAIR UKRAINE» , вильоти кожного понеділка, тривалість відпочинку 7/14 ночей
При потребі, можливо тільки придбання квитків на чартерний рейс


Візи:
В’їзд до Єгипту для громадян України є візовим. По прильоту, перед проходженням паспортного контролю, турист зобов’язаний придбати візу біля стійки VISA, її вартість 25$. Дана віза дає право на одноразовий в’їзд в країну і безперервне перебування на території Єгипту до 30 днів. Для відвідування Єгипту діти до 18 років не мають потреби в придбанні візи, якщо вони вписані в паспорт батьків. Оплачується тільки одна віза на один паспорт.
По прильоту на Синайський півострів туристи можу не ставити візу і відповідно не платити 25$. На імміграційної карті туристи повинні написати: SINAI ONLY. У паспорт буде поставлений штамп з таким же текстом  SINAI ONLY. Даний штамп дає право перебування тільки на території Синайського півострова до 15 днів.

Громадяни Республіки Білорусь та Молдови повинні отримувати візу в Посольстві. Громадянам усіх країн, крім України та Росії, варто самостійно дізнаватися умови візового режиму в Консульстві Арабської Республіки Єгипет в Україні. Посольство Єгипту в Україні: м.Київ, вул. Обсерваторна, 19, Телефон: (8 044) 272-13-27


Рекомендовані готелі: Hilton Sharks Bey 4*, Regency Plaza andAqua Park 5*, Rehana Royal Beach 5*, Rixos Sharm El Sheyikh 5*,Sea Club 5*,Sea Life 5*, Sierra Resor 4*, Sunrise Diamond Beach 5*,  Tamra Beach 4*, мережа готелів AlbatrosDana Beach 5*, Desert Rose 5*, The Makadi Palace5*,  Tropitel Sahl Hasheesh 5* та інші

Спецпропозиції на сайті:

×