Єгипет

Єгипет – країна, в якій літо цілий рік. Хто не був в Єгипті – не знає, що таке море, сонце, пісок, пустеля … не знає, що таке справжній відпочинок , не знає, як це здорово – вирватися в літо посередині зими!

Єгипет – чарівна країна. Тіні богів, мумії фараонів, загадкові сфінкси і величні гробниці – ці поняття відомі навіть самим далеким від історії людям. Велика кількість історичних пам’яток світового рівня, екзотична природа, непоганий сервіс – все це робить Єгипет надзвичайно привабливим для мандрівників.

ЯК ДОБРАТИСЯ?

✈Авіарейси зі Львова: 
Львів – Хургада – Львів
Під відпочинок на курортах Макаді, Сафага, Сахл Хашиш, Сома Бей, Хургада, Ель Гуна, Марса Алам
Можлива тривалість відпочинку 7-10/11-14 ночей.

Львів – Шарм ель Шейх – Львів
Під відпочинок на курортах: Шарм–ель–Шейх, Таба, Дахаб
Можлива тривалість відпочинку 7-10/11-14 ночей.
При потребі, можливо тільки придбання квитків на чартерний рейс


Візи:
В’їзд до Єгипту для громадян України є візовим. По прильоту, перед проходженням паспортного контролю, турист зобов’язаний придбати візу біля стійки VISA, її вартість 25$. Дана віза дає право на одноразовий в’їзд в країну і безперервне перебування на території Єгипту до 30 днів. Для відвідування Єгипту діти до 18 років не мають потреби в придбанні візи, якщо вони вписані в паспорт батьків. Оплачується тільки одна віза на один паспорт.
По прильоту на Синайський півострів туристи можу не ставити візу і відповідно не платити 25$. На імміграційної карті туристи повинні написати: SINAI ONLY. У паспорт буде поставлений штамп з таким же текстом  SINAI ONLY. Даний штамп дає право перебування тільки на території Синайського півострова до 15 днів.

Громадяни Республіки Білорусь та Молдови повинні отримувати візу в Посольстві. Громадянам усіх країн, крім України та Росії, варто самостійно дізнаватися умови візового режиму в Консульстві Арабської Республіки Єгипет в Україні. Посольство Єгипту в Україні: м.Київ, вул. Обсерваторна, 19, Телефон: (8 044) 272-13-27


Рекомендовані готелі:
Hilton
 Sharks Bey 4*, Rehana Royal Beach 5*, Rixos Sharm El Sheyikh 5*, Sea Club 5*, Sea Life 5*, Sierra Resor 4*, Sunrise Diamond Beach 5*,  Tamra Beach 4*, мережа готелів AlbatrosDana Beach 5*, Desert Rose 5*, The Makadi Palace5*,  Tropitel Sahl Hasheesh 5* та інші

Спецпропозиції на сайті дивись тут

Pick up a tour
Червоне море – казка для тих, хто вміє плавати. А для тих, хто тільки вчиться або вміє лише триматись на воді, завжди постає питання, як підібрати готель в Єгипті, щоб не маючи цієї навички все ж таки повноцінно купатись? В такому разі Вам буде корисна ця інформація. Це не спроба докладно описати готелі (такі описи завжди можна прочитати на відповідних ресурсах), це акцент лише на головній ознаці – гарний пляж!
1. MERCURE HURGHADA 4* – крім відмінного сервісу для своєї категорії та великої зеленої території, готель може ще похвалитись відмінним пляжем з піщаним входом. Можливо, все це і є секретом його успіху? Адже саме цей готель має велику кількість повторних гостей.
2. BEACH ALBATROS RESORT 4* – готель входить у відому мережу готелів Pickalbatros, що гарантує відвідувачам високу якість сервісу. Піщана смуга пляжу довжиною 600 м, знаходиться в лагуні.
3. LABRANDA ROYAL MAKADI 5* – готель, розташований у затоці Макаді, має піщаний пляж довжиною більше трьохсот метрів та пологим входом в море. Є також кораловий риф, який неодмінно потішить любителів підводного плавання.
4. JAZ MAKADINA 5* – готель розташований на першій лінії в бухті Мадінат Макаді. Затишна територія із пишним садом переходить у чудовий піщаний пляж з пологим входом, який має також риф для дайвінгу. Для шанувальників водних гірок є можливість відвідання нового аквапарку Makadi Water World на 50 гірок, який гості готелю можуть відвідувати безкоштовно.
5. SUNRISE CRYSTAL BAY RESORT 5* – готель високого класу мережі SUNRISE-SENTIDO, розташований на березі піщаної лагуни. Для туристів, які бажають усамітнення на пляжі, видаються спеціальні червоні прапорці: достатньо його встановити біля шезлонгу, персонал вас не потурбує.
6. SIVA GRAND BEACH 4* – мережевий готель Red Sea Hotels. На першій береговій лінії, власний піщаний пляж з чудовою природною піщаною косою, що йде далеко в море. Довжина пляжної смуги 300 м. Підійде також для тих, хто хоче себе спробувати у серфінгу.
7. SINDBAD BEACH 4* – клубний готель, розташований на одному з найкращих пляжів Хургади та у центрі туристичної прогулянкової зони. Відомий також аквапарком та хорошим дитячим клубом.
Цей курортний регіон найбільший в Єгипті. Мальовнича місцевість – мис Шарм-ель-Шейх (Sharm el-Sheikh) виступає в Червоне море, утворюючи затишну затоку з коралами, тому безліч готелів різної цінової категорії роблять цей напрям дуже популярним серед відпочиваючих.
  1. Albatros Aqua Blu Resort 4*Готель знаходиться на схилі, до пляжу лише декілька хвилин. Бездоганий сервіс, величезний аквапарк, а головне пляж готелю розташований в бухті Майя у якій не буває вітру та є пологий вхід в море і гарний корал.
  2. Jaz Fanara Resort & Residence 4*Мережевий готель, який знаходиться в безвітряній бухті, славиться відмінним сервісом та гарним пляжем, пляж піщаний, вхід в море пологий, всередині моря є гарний риф.
  3. Gafy Resort 4*Популярний 4* готель, який знаходиться на однойменному пляжі, що вважається одним найкращим в Шарм ель Шейху, готель підійде для молоді та сімейних пар, має багато постійних гостей.
  4. Jaz Mirabel Beach 5*Вишуканий 5* готель з великою зеленою територією знаходиться на 1 лінії, має широкий піщаний пляж, море при вході мілке, вхід пологий. Для любителів поплавати на глибині є понтон.
  5. Novotel Sharm El Sheikh Beach 5*Готель високого класу, відноситься до відомої готельної мережі. Знаходиться на березі Червоного моря в бухті Наама-Бей, що славиться гарним піщаним пляжем і пологим входом в море.
Please follow and like us:


×